Welkom bij 

16 oktober 2019 om 17u | ’t Zand Brugge

Startschot

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

DE WEDSTRIJD / THE GAME

 

De 6 urenloop is hét studentikoos sportevenement op ’t Zand, voor alle studenten en personeelsleden van de hogescholen uit Brugge.

In de eerste plaats is het een loopwedstrijd, waar studenten en personeelsleden elkaar uitdagen en het tegen elkaar opnemen in een 6 uur durende loopestafette. Het team dat door middel van aflossing het meeste aantal rondjes van +/- 250m loopt is de winnaar.

Tijdens de wedstrijd kan men live het klassement volgen. Na het evenement wordt ook de eindscore bekend gemaakt.

 

WISSELBEKER

De studentenclub die de wisselbeker 3 keer wint in vijf jaar, mag deze houden.

2014 – 2016: Aethyra
2017 – 2018: Aethyra

2019: ?

The 6 hours run is a sportevent at ’t Zand, for all students and staff members of the colleges of higher education in Bruges.

It’s a race, where students and staff challenge each other and take it against each other In a 6 hour Run. The team that runs the most number of laps of +/-250m is the winner.

 

During the race you can follow the standings live. After the event, the final score will also be announced.

 

CHALLENGE CUP

The sorority who wins the cup 3 times in 5 years may keep it. 

2014 – 2016: Aethyra
2017 – 2018: Aethyra

2019: ?

TEAMS

 

Een loopteam moet uit minstens 15 lopers bestaan. Er is geen maximum aantal lopers.

Heb je geen team maar wil je toch meelopen? Dat kan! Meerdere teams mogen hun sportieve krachten bundelen.

GRATIS STARTPAKKET

Gratis startpakket voor loopteams! Elk team krijgt gratis een water- en voedselpakket. Er kan altijd water bijgekocht worden aan zeer voordelige prijzen.

1. Brihos9. Sorhoma
2. Aethyra10. Chupitos a discreción (Howest)
3. Kring Brugge11. Studentenhuizen ZEVENBERGEN & THE LODGE
4. De Zwoane12. Ponskiwonski
5. Ti Ta Power
6. College of Europe
7. Upkot
8. De Kenianen

A running team must consist at least 15 runners, but there is no maximum number of runners.

You don’t have a team but you do want to participate? That’s possible!

FREE SUPPLY PACKAGE

Each team receives a free water and food package. Water can always be bought at very advantageous prices.

SPECIALE RONDES / SPECIAL LAPS

Elk uur is er ook een speciale ronde. Deze ludieke rondes gaan door tussen de loopwedstrijd zelf maar pas op, de uitvoering is vaak belangrijker dan de snelheid van de loper! De beste(n) van elke ronde worden beloond met naturaprijzen geschonken door onze sponsors.

18u45Stoere prinsessen, lieve prinsen en vuurspuwende Samson - Powered by Bourgogne des Flandres
19u45
't rapste plateauke - Powered by Somersby
20u45
Red Bull Fit Friends Ronde - Powered by Red Bull
21u45
Après-ski-ronde - Powered by Route du Soleil
22u45Pure Sensuur - Powered by Pure Senses

Every hour there will also be a special lap. These entertaining laps will take place during the running race, but beware, the performance is often more important than the speed of the runner. The winner(s) of each lap will be awarded with prices donated by our sponsors.

VORIGE EDITIES HISTORY

 

TeamTotal LapsTotal KM
1. De Kenianen28390,560
2. The Bruges wolves & Ladies26785,440
3. Aethyra26183,520
4. De Zwoae25280,640
5. AmiScientia23976,480
6. HBOV (ZoWe)22772,640
7. Brihos22271,040
8. Howest Dream Team13743,840
9. Sphere Team6019,200
TeamTotal LapsTotal KM
1. DE KENIANEN37890,720
2. REVAKI KULAB36888,320
3. AETHYRA 35785,682
4. LES CHOPINETS35184,240
5. UPKOT 34883,520
6. DE ZWOANE 34683,040
7. DE ZWAAN 33179,440
8. SPHERE-TEAM 32978,960
9. TURISTICA 32377,520
10. DE 7 DWERGEN 31675,840
11. AMISCIENTA 31274,880
12. SALUTEM 31074,400
13. HBOV (ZoWe)29169,840
14. BRIHOS 27966,960
TeamTotal LapsTotal KM
1. REVAKI KU LEUVEN 504100,800
2. DE KENIANEN500100
3. UPKOT49899,600
4. AETHYRA48196,200
5. AMISCIENTIA & BLT46793,400
6. KEYNES ON FIRE46192,200
7. HOWEST TI AKA SPICY BOYS44989,800
8. DE ZWOANE44088
9. SOCIAAL WERK41783,400
10. SALUTEM40781,40
11. SPHERE-TEAM40781,400
12. ERASMUS 4 BEER39579
13. ZOWE VERPLEEKUNDE37975,800
14. THE MENTALISTS35771,400
15. BRIHOS34468,800
TeamTotal LapsTotal KM
1. REVAKI KU LEUVEN & KRING BRUGGE666113,220
2. DE KENIANEN 642109,140
3. HOMERUN 631107,270
4. VEILODROME 615104,550
5. UPKOT 589100,130
6. AETHYRA 58399,110
7. SALUTEM & AMISCIENTIA 57397,410
8. SORHOMA 54592,650
9. DE ZWOANE 52789,590
10. THE FOREIGN INQUISITION 52188,570
11. BRIHOS 50185,170
12. DE OEMPALOEMPA'S 49483,980
13. VERLORENVANTEVOREN 47280,240
14. BALOKO’S ZOO ESCAPERS44775,990
15. DE ZOWEETJES 42772,590
TeamTotal LapsTotal KM
1. DE KENIANEN605139,150
2. KRING BRUGGE602138,460
3. ANTILOPEN 531122,130
4. UPKOT BRUGGE523120,290
5. TI TA POWER516118,680
6. STUDENTENHUIZEN ZEVENBERGEN & THE LODGE 510117,300
7. AETHYRA 505116,150
8. DE ZWOANE 492113,160
9. MARUNEROS 487112,010
10. LILO EN DE BITCHES 451103,730
11. INTERNATIONAL DRUNKS448103,040
12. AMISCIENTIA 439100,970
13. DE PSYCHO’S 43199,130
14. BRIHOS 42998,670
15. DE ZOWEETJES 34679,580

STUDENT VILLAGE 

Naast het lopen is er een heusSTUDENT VILLAGE” met muziek en randanimatie van sponsors en partners gebouwd. Men kan er leuke prijzen winnen. Op die manier willen we zowel de sportieve student als de sfeermaker, supporter een aangename tijd laten beleven.

Sportiviteit gekoppeld aan supporters & ambiancemakers is dan ook de ideale combinatie voor een geslaagd event!

Al die sportieve inspanningen moeten beloond worden en dat doen we ’s avonds dan ook met een spetterende officiële afterparty in Cafe Pick op de Eiermarkt.

 

Besides the run there is a real “STUDENT VILLAGE” with music and our sponsors and partners. You can win great prizes. In this way we want both the student and sporting atmosphere creator, supporter to experience a pleasant time.

Sportsmanship linked to support & ambiance is therefore an ideal combination for a successful event!

All these sport efforts must be rewarded  with partying at the official afterparty at Cafe Pick the Eiermarkt.

 

SPHERE-BAR

Tijdens de inspanning, is het nu als loper of als supporter, kan de innerlijke mens ook het nodige vocht en een hartige hap gebruiken.

Aan de bar kan men genieten van fris gerstenat, frisdranken en sportdrinks aan €2.

MASSAGE
POWERED BY KRING BRUGGE

KRING BRUGGE verwent opnieuw jullie vermoeide spieren en benen.

WARMING UP
POWERED BY PURE SENSES

Om 17u40 voorziet Pure Senses een warming up! Gooi die spieren en benen maar eens goed los.

DROP THE BEAT

Ook dit jaar laten we enkele dj’s aan het werk om de lopers en supporters op te zwepen met hun straffe beats.

18u00 tot 20u00: Mr Helios & Jazzper
20u00 tot 21u30:
21u30 tot 23u00: Tola OG & Dj Michello
23u00 tot 00u00:

STUDENTENFANFARE AD OMNES

AD OMNES, de Brugse studentenfanfare, zal van 20u30 tot 21u30 menig student entertainen met enkele cantusklassiekers! Geniet samen met hen ook van ons gratis vat om 21u.

SPHERE-BAR

At the bar you can enjoy fresh beers, soft drinks and sports drinks €2.

MASSAGE
POWERED BY KRING BRUGGE

Many thanks to KRING BRUGGE. Your tired muscles and legs will be spoiled again.

WARMING UP
POWERED BY PURE SENSES

At 17h40 Pure Senses provides a warming up!

DROP THE BEAT

Young talented DJ’s will drop their beats.

18u00 tot 20u00: Mr Helios & Jazzper
20u00 tot 21u30:
21u30 tot 23u00: Tola OG & Dj Michello
23u00 tot 00u00:

STUDENTENFANFARE AD OMNES

AD OMNES, the Bruges student brassband, will entertain many students from 20h30 to 21h30 with some cantus classics! Enjoy with them and the happy hour at 21h.

INSCHRIJVEN / SIGN UP

 

HOE INSCHRIJVEN?

Laat via het formulier de contactgegevens na die nodig zijn om jouw team te laten deelnemen aan de 6urenloop! Als alles goed verlopen is krijg je nadien via mail een bevestiging van jullie deelname.

Loop je liever alleen? Dat kan! Laat de veldjes ‘Teamnaam’, ‘Teamkapitein’ leeg en loop de dag zelf mee met een team naar keuze!

Sign up here:

2 + 1 =

REGISTRATION?

Use the form to leave the contact details that are necessary for your registartion!
If everything went well, you will receive a confirmation of your participation via e-mail.

Do you prefer to walk alone? Which can! Leave the ‘Team name’, ‘Team captain’ fields empty and walk the day with a team of your choice!

Onze partners

Stel hier uw vraag

10 + 8 =